pátek 15. srpna 2014

Paula Begoun´s skincare range - Paula´s Choice - 8% AHA Gel Exfoliant

...aneb jsou produkty, na které nikdy nezanevřu!

Po dlouhé "blogovací" odmlce (poslední dny jsem nebyla zrovna v nejlepším psychickém rozpoložení, a tak chuť psát - a vlastně cokoliv dělat - se vytratila, omlouvám se) tu mám pro Vás recenzi na produkt, který používám už hezkou řádku let. Asi už víte, že jsem peelingový maniak :-) - velkou část mého zušlechťovacího koutku tedy zabírají peelingy. Jsou peelingy, které si koupím jednou a po vypotřebování se k nim už nevrátím. Paula´s Choice 8% AHA gel - peeling k těmto ale nepatří!


V portfoliu této "značky" najdete nespočet BHA/AHA aj. peelingů v různých koncetracích, které si vybíráte v závislosti na typu Vaší pokožky (kdybyste si nevěděli rady, tak Vám správci e-shopu rádi pomohou s výběrem).

Já zvolila 8% AHA gel-ový peeling (100 ml lahvička s pumpičkou vydrží opravdu velmi dlouho - mně vystačí jedna na rok, záleží samozřejmě na frekvenci používání), který je vhodný především pro normální/suchou/stárnoucí pokožku, ale mohou jej - nejen dle recenzí - používat i osoby s jiným typem pleti (a kombinovat jej třeba s produktem obsahující BHA). Tento gelový peeling se nesmývá, nechá se působit přes den/noc. Můžete na něj samozřejmě nanést Váš oblíbený denní/noční krém, sérum...prý se dá pokračovat i make-upem, což já osobně nedoporučuji (při špatně odhadnutém množství to má tendenci cuckovat).


Tento gelový peeling šetrně a efektivně odstraňuje odumřelé buňky, zanechá pokožku zářící zdravím a hladkou na dotek. Prvních výsledků si všimnete již po prvním týdnu používání. Ze začátku jsem jej nanášela každý den - ráno i večer, ale časem jsem snížila frekvenci na jednou týdně. Obměňuji jej s jinými - dle chuti a času, který na aplikaci mám :-). Když mám rozhozenou pleť vlivem hormonů a moje brada je samý pupínek, tak je tohle jeden z produktů, který na ně přes noc funguje velmi dobře. Jen vždycky musím snést to "decentní" pálení, které při nanášení na bradu cítím. Štipkání a začervenání ale do pár minut zmizí a ráno jsou pupence méně viditelné, vysušenější a ne tak "napuchlé". Svoji pleť dobře znám, a tak vím, co si k ní můžu a nesmím dovolit. Střídáním kvalitních peelingů, které sedí Vašemu typu pleti, nelze co pokazit. Chce to jen "poslouchat" svoji pleť a vědět, co je OK a co už v pořádku není.

P.S.: Když jsme u toho naslouchání :-D...já začala svou závislost na peelingu s glycolic acid peelingem (samozřejmě s neutralizérem) o koncentraci 40% :-D pro salonnní použití, který jsem si kdysi dávno koupila na netu...loupala jsem se tehdy asi tři týdny, rudá jsem byla jako rajče :D, ale výsledek byl po té vší hrůze fajnový na to, že jej aplikoval tehdy absolutní amatér :-)...joooo, těžké to začátky...varování: toto nebyl TIP jak na to správně :-D).

Paula´s Choice produkty jsou k dostání výhradně na: www.paulaschoice-eu.com.
UPDATE: Produkty Paula´s Choice od roku 2015 k dostání i na českém e-shopu: www.americkakosmetika.cz

*Každá pleť je jedinečná, liší se u každého člověka podle přirozených vlastností a biologického věku a podle toho taky reaguje na stejné produkty odlišně -> subjektivní hodnocení, testováno na citlivé, suché pokožce. 
SHARE:

1 komentář

  1. Tak tento peeling vypadá báječně. Nominovala jsem tě na tag, budu velice ráda, když se zapojíš. Mrkni ke mně a měj se hezky.

    http://missalexy.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

© Holka Marnivá

This site uses cookies from Google to deliver its services - Click here for information.

Blog Layout Designed by pipdig